O nas

"Kul-Tur" Limanowa, Andrzej Kulak & Paweł Kulak

Nasza firma powstała w 1990 roku. Zakresem jej działalności są przewozy pasażerskie na terenie kraju i europy. Ciągła modernizacja i wymiana taboru, przygotowanie zawodowe włascicieli firmy, dobra kadra pracownicza dbająca o bezpieczeństwo i wygodę podróżowania, duże doświadczenie w przewozach krajowych i miedzynarodowych sprawiły, że od lat jesteśmy znaną i renomowaną firmą. Doświadczona i kulturalna załoga gwarantuje spokój, punktualność i przyjemność z podróżowania.

Usługi przewozowe świadczymy tylko komfortowymi pojazdami, renomowanych marek: Setra, Mercedes.

Cechy naszej firmy to przede wszystkim:

  • bezpieczeństwo i niezawodność: oferujemy najwyższy standard usług, zapewniając klientom komfortową podróż. Pojazdy nasze są regularnie kontrolowane w autoryzowanych stacjach obsługi.
  • komfort: Wynajem autokarów to usługa, z której korzysta wielu pasażerów. Nasze autokary najwyższej klasy turystycznej, wyposażone w klimatyzacje, pasy bezpieczeństwa, wzmocnioną konstrukcję karoserii, systemy wspomagające kontrolę trakcji, poprawiające stabilność pojazdu oraz obniżające ryzyko przechyłów i wywrócenia autokaru. Przykładamy dużą uwagę aby nasze usługi były świadczona na najwyższym poziomie.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług!

Copyrights © 2014 SKY-NET Global Test Group sp. z o.o.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
E-project24.pl - Strony internetowe w 24h